Dar podróży Dariusz Kościelniak

Opinie

Dziękuję za wszystkie opinie.

ANITA KLOREK, PREZES SPLENDIDO VOYAGE SP Z O.O.:

„Firma Splendido Voyage Sp z o.o wielokrotnie korzystała z usług Dariusza Kościelniaka, jako pilota wyjazdów incentive, eventów, wyjazdów tematycznych.

W pełni rekomenduję współpracę z Dariuszem, gdyż jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej, ogromnej wiedzy, w pełni profesjonalny, zawsze doskonale zorganizowany i przygotowany. Dodatkowo jest osobą kreatywną, potrafiącą szybko reagować w sytuacjach trudnych i kryzysowych. 

Wewnętrzne opanowanie, szeroka wiedza oraz miła aparycja Darka przyczyniły się do sukcesu naszych grup i na bazie wieloletniej współpracy rekomenduję Dariusza Kościelniaka jako pilota i animatora grup biznesowych.”

Anna kruk, new point incentivE travel:
„Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, doskonałe poczucie humoru i wysoka kultura osobista to wizytówka Darka Kościelniaka, który współpracuje z nami przy realizacji wyjazdów korporacyjnych od kilku lat.
Klienci planując kolejne wyjazdy proszą o jego udział z dużym wyprzedzeniem. To najwyższa rekomendacja w branży turystycznej, która przekłada się na sukces realizowanych przez nas wyjazdów.”
bogusz Smykała, dyrektor sprzedaży agrii polska:

„Wielokrotnie wraz z firmą AGRII miałem przyjemność wspólnego podróżowania z Panem Dariuszem Kościelniakiem.
W mojej ocenie, podobnie jak również w ocenie moich współpracowników z AGRII – Pan Dariusz jest jednym z najlepszych w Polsce pilotów wycieczek.
Zawsze profesjonalnie przygotowany, doskonale zorganizowany, dbający o każdy szczegół, pamiętający o wszystkim oraz o wszystkich. Idealny pilot dla kogoś, kto chce się czegoś dowiedzieć o kraju do którego podróżuje. Potrafi dosłownie godzinami opowiadać nie tylko o geografii danego kraju, a także jego historii, przyrodzie, zwyczajach, kulturze, ludziach. Wielokrotnie przekonałem się, że wie więcej o kraju do którego podróżuje niż przydzielani nam lokalni przewodnicy. Bez znaczenia, czy była to Argentyna, czy np. Etiopia. Jest po prostu lepszy. Dodatkowo Pan Dariusz ma coś więcej – coś z czym trzeba się prawdopodobnie urodzić – niesamowity dar opowiadania w ciekawy i trzymający w napięciu sposób. Robi to w taki sposób, że niejednokrotnie na intensywnych wyjazdach, człowiek ma ochotę “zmrużyć na chwilkę oko”, a jednak mimo zmęczenia tego nie robi, bo ma świadomość, że może stracić coś z ciekawej opowieści.
Z pełną odpowiedzialnością i przekonaniem polecam wszystkim korzystanie z usług Pana Dariusza. Warto – chociażby tylko dlatego, aby po wyjeździe zadać sobie pytanie – dlaczego do tej pory nie korzystało się z jego usług. Następnym razem proszę nie ryzykować i wybrać właściwego pilota. Niejednokrotnie zdarzało się, że terminy wyjazdów ustawialiśmy pod kalendarz Pana Dariusza (nie nasz) – aby to właśnie on jechał z nami jako pilot.
Wszystkim zainteresowanym najlepszym pilotem w Polsce – Dariuszem Kościelniakiem, bardzo chętnie udzielę informacji osobiście, telefonicznie bądź mailowo. Kontakt do mnie dostępny u Pana Darka.”

krzysztof depa, dyrektor obsługi posprzedażowej, bmw auto premium rzeszów:  

„Darku, Przyjacielu w Podróży,

Jest mi niezmiernie miło móc napisać kilka słów w podziękowaniu za ultra profesjonalną opiekę podczas naszych wyjazdów w najdalsze zakątki świata. Razem odwiedziliśmy Wietnam, Bahama, Las Vegas, Tanzanię i Zanzibar. Widząc Cię na Okęciu rozdającego bilety mam gwarancję udanego urlopu w jakości Premium. Jakość usług jakie jesteś w stanie zapewnić podczas wyjazdów, które pilotujesz, przechodzi najśmielsze oczekiwania nawet najbardziej wymagających podróżników.

Rozpoczynając podróż w Twoim towarzystwie wszystkie smutki i zmartwienia pozostawiam na terminalu odlotów czerpiąc radość z każdej minuty naszych wspólnych wyjazdów. Twój niepowtarzalny spokój, opanowanie i umiejętność załatwiania rzeczy niemożliwych sprawia, że czas spędzony podczas naszych wyjazdów możemy przeznaczyć w 100% na odpoczynek nie musząc martwić się o najmniejszy szczegół, wiedząc że zadbasz o wszystko. Opowiadając o odwiedzanych krajach, jego ludziach i zwyczajach potrafisz zainteresować nawet najbardziej opornych towarzyszy podróży powodując absolutną ciszę wśród słuchaczy. Twoje w pełni profesjonalne przygotowanie do każdego wyjazdu jest godne podziwu i naśladowania.

Czuję się szczęśliwy, powiem więcej, czuję się zaszczycony, móc wieczorem po ciężkim dniu usiąść z Tobą przy drinku wymieniając się poradami na wszelkie tematy. Z niecierpliwością czekam na nasz kolejny, piąty wyjazd w nieznane mając nadzieję, że i tym razem wręczysz mi bilet na Okęciu.”

ewa wieremiejczuk, marketing manager, shell polska sp. z o.o.: 

„Pan Dariusz Kościelniak wielokrotnie, począwszy od 2005 roku prowadził imprezy incentive, organizowane dla klientów naszej firmy. Był z nami na różnych kontynentach i w wielu zakątkach świata.
Jego podejście do każdego wyjazdu i grupy, którą prowadzi jest bardzo profesjonalne, posiada ogromne doświadczenie zawodowe i wszechstronną wiedzę, którą potrafi w bardzo interesujący sposób przekazać uczestnikom wyjazdu.
Jest osobą komunikatywną, szybko nawiązuje kontakty interpersonalne, wykazuje dużą dbałość o grupę i wprowadza dobrą przyjazną atmosferę podczas pobytu.

Ponadto P. Kościelniak jest osobą o wyjątkowym poczuciu humoru i bardzo wysokiej kulturze osobistej.
Dzięki profesjonalnemu podejściu, zdolnościom organizacyjnym i umiejętności sprawnego działania w sytuacjach stresowych P. Kościelniak nigdy nie zawiódł naszych oczekiwań.

Z pełnym przekonaniem polecamy P. Kościelniaka jako solidnego partnera w realizacji wyjazdów incentive.”

cezary wilemajtys, PREZES united partners:

„Mieliśmy przyjemność pracy z Dariuszem Kościelniakiem przy okazji wielu wyjazdów m. in. do Hiszpanii i Indii. To jeden z czołowych pilotów dla naszej firmy, na którym możemy polegać zlecając mu opiekę nad grupami incentive.
Jego ponadprzeciętna wiedza i przygotowanie merytoryczne do kierunku wzbogacają każdą realizację. Dariusz jest w dodatku bardzo pomocnym pilotem, który chętnie wspiera nas na wyjeździe w kwestiach organizacyjnych i logistycznych.
To pilot, którego cechuje entuzjazm, otwartość oraz dobra organizacja. Potrafi kierować grupą oraz wykazuje się sumiennością przy realizacji programu. Jego ogromnymi atutami są łatwość nawiązywania kontaktów oraz zaradność w sytuacjach nieprzewidzianych, a to wszystko okraszone poczuciem humoru i uśmiechem.”

Agata kondracka – Drążkowska, ICP Group SA:

„W imieniu ICP GROUP SA serdecznie dziękujemy za rzetelną i fachową współpracę.

Z Panem Dariuszem Kościelniakiem współpracujemy od 2015 roku. Na każdym wyjeździe odznacza się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Jest zawsze przygotowany pod względem merytorycznym. Jego dodatkowe umiejętności interpersonalne, chęć do pracy i energia sprawiają, że każdy wyjazd pozostaje niezapomniany, a nasi klienci proszą o jego udział w kolejnych projektach.
W wypadku pytań służę informacjami.”

Ewa Wierzbicka:

„Darku, Pilocie, Tyś zawsze w locie,
Chile i Peru, chciałoby wielu…
Połączyć pracę z pasją ciekawą,
Ty to masz szczęście! Dla Ciebie brawo!
A teraz usiądź sobie w fotelu,
Dzisiaj życzenia składa Ci wielu!
Bo urodziny któreś świętujesz,
popijasz winko? Już celebrujesz?
Zdrowia, byś siłę miał podróżować,
Śmigać po górkach, potem plażować,
Biegać po miastach, zamkach, muzeach,
Londyn, Chicago, Rzym, Bazylea,
By nie zabrakło Ci cierpliwości,
Do uczestników wycieczek, gości,
Których opieką otoczyć musisz,
Choć w ciemnej bramie chętnie udusisz…
Wycieczkowicza, typa trudnego,
Podchmielonego i zaczepnego.
Niech głos Twój ciepły, radiowy, niski,
Służy bez skuchy – dalekim, bliskim,
Niech o zakątkach prawi nam świata,
Niech tembr ów głosu w fotel nas wgniata.
Na przyjemności w portfelu kasy,
Niech się trzymają z dala smutasy,
Przyjaciół garstki, przychylnych ludzi,
Niech Ukochanej całus Cię budzi,
W Rodzince wsparcia, szczęścia, radości,
Niech żyje Darek! Moc szczęśliwości!”