Skąd ten blog o podróżach?

Skąd ten blog o podróżach?

W sieci możemy znaleźć setki blogów podróżniczych, opisów i zdjęć z całego świata. I codziennie coś przybywa! Również po polsku. Bardzo mnie to cieszy, ja też z tego czerpię 🙂 Większość jednak powiela informacje, minimalnie zmieniając dostępne schematy.

Dlatego powstał ten blog – by przedstawić nasz punkt widzenia i doświadczenia skrupulatnie zbierane z wielu źródeł – oczywiście Internetowych, ale przede wszystkim własnych, przecedzonych przez sito wielu przejechanych kilometrów. 

Jaka jest nasza droga? Podróżujemy razem już ponad 20 lat, z plecakiem po górach, również via ferratach, samochodem intensywnie zwiedzając, pociągiem, samolotem, z małym dzieckiem dostosowując atrakcje pod nie, teraz już z nastolatkami, z rodzicami, przyjaciółmi i poznanymi ludźmi, którzy często zostają przyjaciółmi :). W ruchu zawsze szczęśliwi!

Na wyjazdach Darek, ze względu na swoje doświadczenie zawodowe, jest skarbnicą wiedzy i ostoją spokoju. Ja natomiast lubię ździebko fotografować i pisać. Jeżeli możemy kogoś zainspirować do planowania własnych podróży – samodzielnych, z biurem lub z nami – to cel bloga będzie osiągnięty.

Enjoy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *