Dar podróży Dariusz Kościelniak

Dla osób prywatnych

Marzy Ci się samodzielny wyjazd, ale nie wiesz jak się do tego zabrać?

Chcesz zorganizować samodzielnie wakacje pierwszy raz lub masz niezbyt dobre doświadczenia z podróżami na własną rękę albo zwyczajnie brak Ci czasu na żmudne godziny przed komputerem na zbieranie informacji.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan podróży, a w nim:

  • Szczegółowy program na każdy dzień: atrakcje z aktualnymi cenami oraz pomysły gdzie zjeść
  • Propozycje noclegów
  • Rekomendacje transferów lotniskowych i lokalnego transportu
  • Poradnik praktyczny: wiza (gdzie i jak załatwić), waluta (lokalny przelicznik, jaką walutę najkorzystniej zabrać), obowiązkowe szczepienia, pogoda
  • Informacje dotyczące ubezpieczenia zdrowotnego
  • Propozycje lotu
  • Linki do niezbędnych stron rezerwacji i informacji
  • Opiekę pilota podczas podróży (za dodatkową opłatą)

Co to znaczy, że plan podróży jest indywidualny?

To znaczy, że nie mamy gotowca, który rozsyłamy w 5 min. Każdy szuka na wyjeździe czegoś innego, dlatego program podróży do tego samego kraju może być całkowicie inny dla dwóch różnych osób. Im więcej będziemy wiedzieć o tym co lubisz, a czego nie, tym większa pewność, że podróż da Ci dokładnie to, czego chcesz.

Dlatego zanim przygotujemy indywidualny program, prosimy o skopiowanie 10 pytań (poniżej) i przesłanie odpowiedzi na e-mail: kontakt@darpodrozy.pl. Jeżeli będziemy mieć dodatkowe pytania, na pewno damy znać.

Oszczędności

Dobrze przygotowany plan podróży zawsze pomaga oszczędzić pieniądze. Dlatego to, co wydasz na plan, na pewno zwróci się przy późniejszym rozliczeniu wyjazdu. Chyba, że te pieniądze przeznaczysz na pamiątki z podróży. Ale za to nie ponosimy odpowiedzialności 😊

Kto przygotowuje plan?

Darek – pilot wycieczek zagranicznych z 20-letnim stażem. Trudno znaleźć miejsce na mapie, w którym nie był. Jego cechą wyróżniającą na wyjazdach jest świetne przygotowanie merytoryczne. Po prostu lubi wiedzieć i dzielić się wiedzą. Więcej o Darku
Ela – żona Darka, od 20 lat podróżują razem. Z natury dobra obserwatorka, z zawodu marketingowiec, dlatego szybko i trafnie orientuje się w potrzebach ludzi. Nie straszne jej ślęczenie w Internecie w poszukiwaniu informacji, dlatego to głównie ona przygotowuje plany, zarówno dla rodziny, przyjaciół, jak i komercyjnie. Co ważne, jest zawsze dyspozycyjna, kiedy Darek jest w podróży. Jej zaangażowanie i perfekcjonizm w połączeniu z doświadczeniem praktycznym Darka, świetnie sprawdza się w tej pracy. Więcej o Eli

Indie-Dariusz-Kościelniak-i-Hinduska

Jak możesz otrzymać indywidualny plan podróży?

 1.  Wysyłasz maila z odpowiedziami na poniższe 10 pytań.
 2.  W ciągu 2 dni otrzymujesz odpowiedź zwrotną z dodatkowymi pytaniami, jeżeli coś jeszcze wymaga wyjaśnień oraz ofertę planu podróży przygotowaną na podstawie Twoich preferencji.
 3.  Wpłacasz kwotę od 590 do 1590 zł na podane konto. Cena zależna jest przede wszystkim od długości wyjazdu, kierunku oraz stopnia skomplikowania.
 4.  Otrzymujesz plan w ciągu 3-10 dni w zależności od powyższych kryteriów.
 5.  Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, co do niektórych punktów planu, służymy pomocą do momentu, aż wszystko będzie jasne.

Marzenia na papierze

Każdy plan, niezależnie czego dotyczy, jest dwuwymiarowy i czaro biały, jak zapisana kartka. Trzeba wyobraźni, by z zapisanych informacji wyciągnąć kolorowy i pełnowymiarowy świat. My, jak każdy projektant, odpowiadamy za to, by plan mógł zamienić marzenia w piękne wspomnienia.

10 pytań do planu podróży na Twoje wspaniałe wakacje:

 1.  Gdzie chcesz pojechać? Państwo, rejon, kontynent, konkretne miejsce.
 2.  Ile osób jedzie? Jaki jest przedział wieku? Jeżeli jadą dzieci, ile mają lat?
 3.  W jakim okresie (miesiąc lub przynajmniej pora roku)?
 4.  Na jak długo?
 5.  Rodzaj wypoczynku. Jeżeli wiesz dokładnie, co Cię interesuje, napisz. Jeżeli nie masz pewności, wypisz poniższe kategorie od najważniejszej do najmniej ważnej. Jeżeli coś Cię nie interesuje, pomiń.
  - Odpoczynek - głównie relaks, np. na plaży
  - Zwiedzanie - miasta, zabytki, muzea, architektura, historia
  - Zwiedzanie – dzika przyrody, parki narodowe
  - Sport - jeżeli chcesz, wymień dyscypliny
  - Trekking, wycieczki po górach
  - Odmienne kuchnie i egzotyczne potrawy
  - Kultura, festiwale
  - Rozrywka – kluby z muzyką, koncerty, parki rozrywki, aquaparki
  - Wycieczki tematyczne, które w programie mają jedną główną myśl przewodnią (napisz jaką, np. ogrody, kuchnia, skały, zamki))
 6.  Standard hotelu. Napisz standard zakwaterowania, który Ci najbardziej odpowiada, np. hotel 2*, 3*, 4* i więcej, motel, hostel, camping – namiot lub domek.
 7.  Co jest dla Ciebie najważniejsze przy wyborze noclegu? Wymień od najważniejszej sprawy:
  - Czystość
  - Lokalizacja blisko atrakcji
  - Bezpłatne wifi
  - Cisza i spokój
  - Komfort
  - Cena
 8.  Jakie rozplanowanie wyjazdu odpowiada Ci najbardziej:
  - Jedna baza wypadowa i wycieczki jednodniowe
  - Pół na pół – część wyjazdu stacjonarna, część objazdowa
  - Typowa objazdówka – maksymalnie 1-2 noclegi w jednym miejscu
 9.  Czego na wyjazdach zawsze unikasz, np. wysokich temperatur (powyżej 30-35°C)., wielogodzinnych przejazdów, miejsc z ograniczonym dostępem do urozmaiconego jedzenia, tłumów i kolejek, niebezpiecznych dzielnic itp.
 10.  Czy ze względu na sporo niższe ceny, rozważasz również loty międzykontynentalne z przesiadkami, które są często męczące i czasochłonne?

Odpowiedzi prześlij pod adres: kontakt@darpodrozy.pl.